پنل کاربری
معرفی مجموعه ها
معرفی حوزه های علمیه
آمار سایت
  
  آمار بازدید
  بازدید امروز: 595
  بازدید دیروز: 386
  بازدید ماه:14938
  بازدید سال:76765
  بازدید کل:1841491

فعالیت هیئت‌های مجازی گلستان با شعار «هیئت و مسجد تعطیل نیست»

وی افزود: این ستاد متشکل از هیئت مذهبی‌ها، طلاب، مداحان، قرآنی‌ها، بانوان، انجمن‌های اسلامی، کانون‌های فرهنگی و سایر تشکل‌ها بود.

 

ولی نژاد با بیان اینکه این ستاد در عرصه‌های مختلف خدمات خود را آغاز کرد، گفت: در روزهای اول شیوع کرونا شرایط خوبی بر استان حاکم نبود، بنابراین با حضور گروه‌های جهادی، هیئتی‌ها و نیروهای خودجوش مردمی ضدعفونی اماکن عمومی آغاز شد.

 

وی ادامه داد: همچنین دوخت و دوز و تهیه ماسک، توزیع مواد ضدعفونی کننده، ماسک و دستکش در مناطق آسیب‌پذیر، توزیع بسته‌های معیشتی بین خانواده‌های حاشیه شهرها و روستاها و افراد نیازمند انجام شد.

 

ولی نژاد همچنین از اعزام روحانیون به غسالخانه‌ها برای شستشوی و تدفین اموات خبر داد و تصریح کرد: هموطنانی که جان خود به دلیل کرونا از دست داده بودند باید غسل و تدفین می‌شدند و احترام آنها واجب بود؛ بنابراین سعی کردیم حضور طلبه‌ها و روحانیون زیادی را برای این کار پیش‌بینی کنیم تا این گره در استان باز شود.

 

وی بیان کرد: همچنین حضور در مناطق درمانی، کمک به مجموعه عوامل اجرایی مراکز درمانی، برگزاری برنامه‌های فرهنگی و تنوعی برای خانواده‌ها از طریق فضای مجازی، برگزاری مسابقات و جلسات قرآنی و جلسات مداحی در فضای مجازی، برنامه «مداحی تعطیل نیست»، «هیئت تعطیل نیست»، «مسجد تعطیل نیست» در فضای مجازی از دیگر برنامه‌های بود.

 

ولی نژاد گفت: این ارتباط برای کاهش آلام و آسیب‌ها و حفظ آرامش بدنه جامعه انجام شد تا مردم برای مقابله با کرونا آماده باشد و سعی شد که گروه‌های تبلیغی خوش نقش باشند و این وظیفه را به درستی انجام دادند.

برچسب مطلب:
     بازدیدها: 14  |  نظرات: 0
مطالب مشابه
بخش نظرات
نام شما:*
ایمیل:
سوال:
ده بعلاوه دوازده ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ:*
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان بسیج طلاب و روحانیون گلستان می باشد | طراحی و اجرا : سفارش دات نت