پنل کاربری
معرفی حوزه های علمیه
آمار سایت
  
  آمار بازدید
  بازدید امروز: 586
  بازدید دیروز: 711
  بازدید ماه:17618
  بازدید سال:180381
  بازدید کل:896502

آخوند خوجم لی: اقتصاد مقاومتی را باید تقویت ببخشیم

به گزارش خبرنگارسازمان بسیج طلاب ، حاج آخوند ابوبکر خوجم لی امام جمعه اهل سنت شهرستان نگین شهر در حوزه علمیه اهل سنت محمدیه اظهار کرد: اگر گلستان نگین وحدت کشور ما  است نگین شهر هم نگین استان گلستان است، این به خاطر این است که با وجود فرقه های فراوانی که در این شهر وجود دارد اتحاد به این محکمی پا بر جا است.

آخوند خوجم لی با اشاره به این مطلب که قصد استکبار جهانی براندازی اسلام است تصریح کرد: قصد استکبار جهانی و صهیونیسم براندازی نظام ما و از بین بردن اسلام با ایجاد اختلاف در بین شیعه و سنی هستند.

وی تاکید کرد: الحمدالله امروزه همگان این اتحاد را درک کرده و پایبند این اتحاد هستند، در رأس همه این امور و اتحاد مقام معظم رهبر با دیدگاهی که دارند در حال مدیریت کردن هستند.

امام جمعه اهل سنت نگین شهر گفت: طلاب این حوزه علمیه راه و رسمشان این است که از اهداف  و آرمانهای این انقلاب دفاع کرده و پاسداری کنند، و هر رفتاری که بر علیه نظام انجام شود را نمی پسندند.

خوجم لی با تشکر و قدردانی از مسئولینی که سفر بصیرتی عسلویه را تشکیل داده بودند یادآور شد: منطقه پارس جنوبی عسلویه یکی از بهترین نماد ما در اجرای اقتصاد مقاومتی است.

وی تاکید کرد: در این سفر بصیرتی همچنین متوجه این موضوع شده ایم که کشور ما توان بسیار بالایی در عرصه اقتصاد مقاومتی دارد، فقط باید نگاهمان را به داخال  کشور داشته باشیم، مصداق واقعی اقتصاد مقاومتی را میتونیم در این منطقه یافت کنیم.

انتها پیام/

برچسب مطلب:
     بازدیدها: 110  |  نظرات: 0
مطالب مشابه
بخش نظرات
نام شما:*
ایمیل:
سوال:
سـه بعلاوه ســه ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ:*
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان بسیج طلاب و روحانیون گلستان می باشد | طراحی و اجرا : سفارش دات نت