پنل کاربری
معرفی مجموعه ها
معرفی حوزه های علمیه
آمار سایت
  
  آمار بازدید
  بازدید امروز: 91
  بازدید دیروز: 654
  بازدید ماه:21218
  بازدید سال:257653
  بازدید کل:1417602

سردار سنایی راد: هدف فتنه گران در 9دی ایجاد شکاف بین امت و ولایت بود

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج طلاب به نقل از طوبی گلستان، سردار رسول سنایی راد معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جلسه ویدئو کنفرانس با نخبگان روحانی گلستان با اشاره به چرایی شکل گیری فتنه 88 اظهار کرد: در به وجود آمدن فتنه سال 88 برخی از عوامل داخلی و خارجی دست به دست هم داده تا نقشه های دشمن به وقوع پیوست و برخی ها با مقابله با انقلاب اقدام کرده بودند.

سردار سنایی راد دشمنی کشورها بر علیه ایران را حتی قبل از انقلاب دانست و ادامه داد: سالها قبل از انقلاب، کشورهایی در صدصد این بوده اند تا اسمی از ایران و اسلام وجود نداشته باشد، این فعالیت حتی بعد از انقلاب هم ادامه داشت.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: بعد از انقلاب دشمن با علم به اینکه توان جنگ نظامی را ندارد با توجه مشکلات موجود، زمینه ای برای جنگ نرم ایجاد کرده تا مجدد در مقابل این انقلاب ایستادگی کند.

وی با ابراز تاسف از برخی افراد خواصی که دل به گفته های دشمن بسته بودند خاطر نشان کرد: متاسفانه برخی از خواص با بی خردی خودشان، و با ارتباطی که برای مدتی با خارج کشور برای ادامه تحصیل داشته اند زمینه ای ایجاد شد برای ارتباط، همین ارتباط باعث این شد که بخواهند به گفته های دشمن توجه داشته باشند.

این مقام مسئول ادامه داد: افرادی هم در دوران انقلاب نقش های خیلی موثری هم داشته اند ولی عنصر غفلت در وجودشان رخنه کرده و با دشمنان غرب همراه شده و کمک حالی شده بود تا برای ایجاد یک فتنه بزرگ.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: قبل شمارش نهایی آرا یکی از کاندیدای ریاست جمهوری اعلام پیروزی کرده زمینه ایجاد یک فتنه را شکل داد، در همین زمینه هم مقام معظم رهبری بارها هم تذکر داده بود که کاندیدا طبق قانون رفتار کنند.

سنایی راد این روحیه بیگانه ستیزی مردم را تحسین کرد و افزود: در میان عموم مردم افراد بسیاری وجود دارند که روحیه بیگانه و غرب ستیزی داشته باشند، این روحیه تحسین برانگیز مردم توانست مثل دژی محکم جلوی این فتنه ایستادگی کند.

وی هدف آشوب گران را زیر سوال بردن انقلاب و اسلام دانست و تاکید کرد: اقدام آنان بعد از اهانت و زیر سوال بردن رهبری، شروع کردند به تخریب مقدسات اسلام، در این قضیه خون مردم به جوش آمدند و جلوی فتنه را گرفتند.

سردار سنایی راد گفت: یکی دیگر از اهداف فتنه گران ایجاد یک شکاف بین جامعه و رهبری بوده است، دشمن فهمیده بود سکاندار انقلاب اسلامی مقام معظم رهبری بوده است، و خواستند با فاصله انداختن بین ولایت و مردم به این اهداف خواستند دست پیدا کنند.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وجود رهبری در زمان فتنه 88 را بسیار موثر دانسته و بیان کرد: مقام معظم رهبری در زمان فتنه نشان داد که توان مقابله با بدترین شرایط را دارا است و به خوبی مسائل را درک کرده و با بصیرت افزایی در دل مردم جلوی انحرافات را میگیرد.

سنایی ادامه داد: حضور مردم در روز 9 دی یک هشدار و یک تلنگر بسیار بزرگی به کسانی بوده است که به فکر براندازی نظام را در سر داشته اند.

وی در پایان متذکر شد: حماسه 9 دی حماسه مردمی بود که برای دشمنان ما شگفتی آور و حیرت انگیز بود، این حضور حماسی مردم در نهم دی ماه سالهای زیادی این انقلاب و کشور را بیمه خواهد کرد.

انتهای پیام/

برچسب مطلب:
     بازدیدها: 753  |  نظرات: 0
مطالب مشابه
بخش نظرات
نام شما:*
ایمیل:
سوال:
پنج بعلاوه شـش؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ:*
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان بسیج طلاب و روحانیون گلستان می باشد | طراحی و اجرا : سفارش دات نت