پنل کاربری
معرفی مجموعه ها
معرفی حوزه های علمیه
آمار سایت
  
  آمار بازدید
  بازدید امروز: 447
  بازدید دیروز: 328
  بازدید ماه:5715
  بازدید سال:5715
  بازدید کل:1770441

دعوت سازمان بسیج اساتیدکشور از دانشگاهیان و اساتید برای حضور در یوم الله ۲۲ بهمن

دعوت سازمان بسیج اساتیدکشور از دانشگاهیان و اساتید برای حضور در یوم الله ۲۲ بهمن

دعوت سازمان بسیج اساتیدکشور از دانشگاهیان و اساتید برای حضور در یوم الله ۲۲ بهمن
در آستانه یوم الله ۲۲ بهمن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی سازمان بسیج اساتیدکشور با صدور اطلاعیه ای از آحاد ملت شریف ایران بویژه جامعه دانشگاهی - اساتیدو دانشجویان را به حضور پرشور در راهپیمایی بیست و دوم بهمن ماه دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتیدکشور در این اطلاعیه آمده است:
اساس ملت قهرمان ایران در حالی جشن پرفروغ انقلاب اسلامی را برپا می دارد که با اقتدار نظام جمهوری اسلامی و پشتیبانی ملت همیشه در صحنه و تدبیر رهبر عالیقدر آن، دشمن بزرگ این انقلاب که بزرگترین قدرت اعتقادی و نظامی جهان را در اختیار دارد، بر آن شد که شکست های متعدد ده ساله اخیر در عراق لبنان و غزه و برای مدیریت موج بیداری اسلامی، در سوریه مقاومت اسلامی را دچار شکست نماید که الحمدالله در این میدان نیز در حال تجربه کردن شکست دیگری است؛ از اینرو آخرین تیر ترکش خود یعنی «تحریم هراسی» را به میدان آورده است تا به کمک بعضی دنباله های داخلی خود، جمهوری اسلامی را در منطقه وادار به عقب نشینی و همراهی با سیاست منطقه ای خود نماید. به فضل الهی ملت بزرگ ایران با وحدت دشمن شکن خود در تبعیت از مقام معظم رهبری این توطئه را نیز خنثی خواهد کرد. بر این اساس حضور مقتدرانه در راهپیمایی 22 بهمن امسال و طنین انداز کردن مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل مفهوم و پیام دیگری خواهد داشت.
ملت بزرگ و سربلند ایران اسلامی اگرچه همواره نشان داده است در پرتو حضور ارزشمند ولایت فقیه و رهنمودهای جهت بخش مقام معظم رهبری همیشه با حضوری شکوهمند در صحنه های مختلف دسیسه ها و صف آرایی دشمنان را در هم خواهند شکست.اما این حضور و همصدایی بی تردید در یوم الله ۲۲ بهمن امسال مفهوم و پیام دیگری خواهد داشت.
سازمان بسیج اساتیدکشور اعلام کرد: اساتیدبسیجی و قاطبه دانشگاهیان کشور در این روز همگام با صفوف به هم پیوسته ملت غیرتمند و عزتمدار ایران در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در سراسر کشور با شرکت عظیم و دشمن شکن خویش از آرمان های انقلاب و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران بویژه از حق برخورداری از فناوری صلح آمیز هسته ای دفاع خواهند کرد.

برچسب مطلب:
     بازدیدها: 1703  |  نظرات: 0
مطالب مشابه
بخش نظرات
نام شما:*
ایمیل:
سوال:
سـه بعلاوه ســه ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ:*
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان بسیج طلاب و روحانیون گلستان می باشد | طراحی و اجرا : سفارش دات نت