پنل کاربری
معرفی مجموعه ها
معرفی حوزه های علمیه
آمار سایت
  
  آمار بازدید
  بازدید امروز: 587
  بازدید دیروز: 272
  بازدید ماه:587
  بازدید سال:299662
  بازدید کل:1459611

فرزند کمتر ...زندگی بهتر ...آری یا نه ؟

به گزارش خبرنگارسازمان بسیج طلاب گلستان صبح امروز مورخ 13 اردیبهشت 95 جلسه آموزشی از طریق سامانه مذاکرات تصویری (ویدئو کنفرانس ) با موضوع " تهدیدات فرهنگی بعداز جریان هسته ای " با رویکرد جمعیت در سالن بصیرت سپاه نینوا گلستان با سخنرانی خانم دکتر سیاح معاون شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده برگزار شد .

دراین جلسه که با حضور خواهران طلبه ی مبلغ موفق سراسر کشور و همچنین 4 نفراز خواهران طلبه بسیجی سازمان بسیج طلاب گلستان برگزار گردید خانم سیاح بیان داشتند که : شاید برای همه این سوال پیش بیاید که بحث انرژی هسته ای و برجام چه ربطی به جمعیت دارد! باید گفته شود که طبق صحبتهای خود غربی ها بعداز موضوع برجام راه تحریم ایران بسته نیست و اعلام کرده اند که موضوع بعدی ما بعداز برجام مسائل حقوق بشر است .وقتی طبق گفته غربی ها که گفته اند ما حال دیگر نگران بمب هسته ای ایران نیستیم ونگران این نیستیم که سمت ما انداخته شود یا نه بلکه ما مسیری را میرویم که جوانان ایران آن بمب را به سمت خودشان بگیرند.

وقتی که چپ وراست بر روی مسئله حقوق زنان مانور میدهند واینکه حقوق زنان درایران کم است و..... پس باید زنگ خطر را برای خود به صدا درآورد وبا خود گفت وقتی غربی هایی که با ما کینه صدساله دارند چگونه ممکن است به فکرما باشند ؟

وقتی یکسره بر سر موضوع زنان و جامعه زنان وحقوق آنان بحث جهانی شود آن هم با تفکر غرب کم کم برای زنان ایران هم این سوال وابهام پیش می آید که حقوق جنسی و باروری زنان در ایران چیست ؟

سازمان عفو بین الملل بعداز تاثیر سیاست جمعیت ، جزوه ای ترجمه کرده است که از اول تا آخر آن جزوه مطالب و برنامه های مارا درباره جمعیت زیر سوال برده است. به شکل بی پروا ما وجامعه زنان را تبیین نموده است مثلا گفته است : ایران با وجود این همه تکنولوژی عقیم سازی و سقط جنین را ممنوع اعلام کرده است واین خلاف حقوق یک زن است .ودرجایی دیگر گفته است :مانگران این هستیم که چرا سقط جنین درایران جرم است این موضوع حق انتخاب را از جامعه زنان گرفته است . 

دکتر سیاح بیان داشتند که : این طرز تفکر غربی ها در واقع ،بارداری و نزدیکی را به خارج از محیط خانه انتقال داده است .واینکه سازمان عفو بین الملل از ایران میخواهد مسائل و خدمات پیشگیری از بارداری را به صورت رایگان در اختیار زمان و دختران قرار دهد یعنی چی؟ یعنی هدف آنها مشخص شده است و آن هم این است که میخواهند جمعیت زاد و ولد را کم وکمتر کنند..من از همه مبلغین ومسئولین وهمه ی افراد با نفوذ میخواهم که تمام تلاش خود را بکنند برای آگاه کردن مردم تلاش کنند که مشکلات و تهدیداتی که در پشت این شعار (فرزند کمتر زندگی بهتر ) هست را به مردم انتقال دهند . درست است  مطلبی را که بر روی آن 20 سال کارکرده اند (فرزندکمتر زندگی بهتر ) را نمیشود یک شبه حل کرد اما با تلاش و همت ان شالله میشود ذهن مردم را نسبت به این موضوع بازکرد . هرچقدر بتوانیم بر روی زیر ساخت های توحیدی افراد کار کنیم میتوانیم با موضوع کم باروری مبارزه کنیم  .

وقتی نگاه توحیدی در یک جامعه ای ضعیف باشد دیگر فرایند تصمیم گیری به سمت فرایند مادی میرود وهمه به فکر لذت و خوشی های خودشان هستند تا به فکر فرزند آوردن و تربیت آن . پس تمام تلاش خود را بر این بگذارید که نگاه افراد را توحیدی کنید .

درپایان نیز سوالاتی از سوی عزیزان مطرح و توسط دکتر سیاح پاسخ داده شد . وقرار شد جلسات آموزشی به صورت مستمر برگزار گردد.

فرزند کمتر ...زندگی بهتر ...آری یا نه ؟

 فرزند کمتر ...زندگی بهتر ...آری یا نه ؟

 

برچسب مطلب:
     بازدیدها: 814  |  نظرات: 0
مطالب مشابه
بخش نظرات
نام شما:*
ایمیل:
سوال:
ده بعلاوه دوازده ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ:*
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان بسیج طلاب و روحانیون گلستان می باشد | طراحی و اجرا : سفارش دات نت