پنل کاربری
معرفی حوزه های علمیه
آمار سایت
  
  آمار بازدید
  بازدید امروز: 606
  بازدید دیروز: 711
  بازدید ماه:17638
  بازدید سال:180401
  بازدید کل:896522

تفرقه بینداز حکومت کن

تفرقه بینداز حکومت کن

  به گزارش خبر نگار حوزه مقاومت بسیج طلاب و روحانیون، حجةالاسلام والمسلمین سید محسن طاهری مسئول محترم حوزه علمیه امام صادق(ع)گرگان در مراسم محفل انس با طلاب و روحانیون علمای اهل سنت حوزه علمیه نورالعدل به عنوان سخنران این مراسم به اختلافی که دشمنان دین اسلام در دین و ایجاد فتنه بین مسلمانان رقم زدند اشاره کرد و افزود: دشمن مشغول ایجاد فتنه در بین مسلمانان است تا بعد از ایجاد فتنه بتواند حکومت کند. ما باید همیشه هوشیار باشیم جلوی ایجاد چنین تفرقه هایی را بگیریم، با ایجاد بصیرت در بین ما مسلمانان دشمن را در این فتنه بزرگ ناکام بگذاریم.

حجةالاسلام طاهری، وحدت حضرت امام (ره) الگو قرار دادند و افزودند "حضرت امام (ره) فرمود از قدس باید کل مسلمانان جهان همایت کنند، قدس مخصوص یک مذهب خاصی نیست همه باید مشارکتشان را اعلام کنند،این یکی از کارهای ایجاد وحدت در بین شیعه و سنی است،ایشان در ادامه همچنین استان گلستان را به عنوان استان الگوی وحدت دانستد.

مسئول محترم حوزه علمیه امام صادق(ع) خطاب به طلاب حاضر در جلسه افزودند "همراهی علم و جهاد انسان را به اوج کمالات میرساند ،این دو در کنار هم میتواند عامل پیشرفت ما باشد،جهاد امروز هم به عنوان کارهای فرهنگی در سطح پایگاه و حضور در عرصه جنگ نرم و تقویت بصیرت در بین بسیجیان دانستند و موفقیت بسیجیان را از خداوند متعال خواستار شدند."

تفرقه بینداز حکومت کن

تفرقه بینداز حکومت کن

 

برچسب مطلب:
     بازدیدها: 958  |  نظرات: 0
مطالب مشابه
بخش نظرات
نام شما:*
ایمیل:
سوال:
سـه بعلاوه ســه ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ:*
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان بسیج طلاب و روحانیون گلستان می باشد | طراحی و اجرا : سفارش دات نت