پنل کاربری
معرفی مجموعه ها
معرفی حوزه های علمیه
آمار سایت
  
  آمار بازدید
  بازدید امروز: 943
  بازدید دیروز: 544
  بازدید ماه:7952
  بازدید سال:63151
  بازدید کل:1534246

اعتصموا بحبل الله جمیعا و لاتفرقوا

اعتصموا بحبل الله جمیعا و لاتفرقوا

 به گزارش خبر نگار حوزه مقاومت بسیج طلاب، حاج آخوند احمدی نیا مسئول حوزه علمیه نوالعدل در بین مسئول حوزه علمیه امام صادق(ع)حجة الاسلام والمسلمین سید محسن طاهری و شورای حوزه مقاومت بسیج طلاب و روحانیون در مورد وحدت ایجاد شده بین شیعه و سنی ابراز خرسندی کرد و افزود:"کسانی که به عنوان شیعه به سنی ها توهین میکنند شیعه نیستند،و کسانی که به عنوان سنی به مقدسات شیعه توهین، و قصد تخریب دارند سنی نیستند،اینها دشمنهای هستند که قصدشان فقط از بین بردن اسلام است".

و همچنین در ادامه با تمسک به سوره ال عمران آیه 103 "واعتصموا بحبل الله جمیعا ولاتفرقوا" ادامه داد همه با هم در سایه مقام معظم رهبری مشغول زندگی کردن هستیم و با هم هیچ مشکلی نداریم.

اخوند احمدی نیا با اشاره به اندک اختلافاتی که بین مسلمانان وجود دارد اشاره کرد و افزود ما مسلمانان با اصل دین با هم هیچ مشکلی نداریم فقط در مسائل بسیار اندکی با هم اختلاف داریم ، این اختلاف اندک هم نمیتواند وحدت و اتحاد ما را در هم شکند.

مسئول حوزه نوالعدل همچنین شکر خدای متعال را به خاطر نعمت رهبری به جای آورد و افزود این نعمت بزرگ را فقط کشور ما دارا است و کشور های دیگر محتاج چنین نعمتی هستند.

ایشان در پایان از شخصیت بزرگ و عالم ایت الله طاهری (ره) یاد کرد و ایشان را یکی از عاملان وحدت بین مسامانان دانست و افزود "حضرت ایت الله طاهری(ره) از دوران انقلاب بنده با ایشان ارتباط داشتم، همیشه این عالم مجاهد، در خدمت امام (ره) و انقلاب بودند."

برچسب مطلب:
     بازدیدها: 1342  |  نظرات: 1
مطالب مشابه
بخش نظرات
نام شما:*
ایمیل:
سوال:
سـه بعلاوه ســه ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ:*
توسط: Mimi  |  در تاریخ:20 اردیبهشت 1394 09:28  |  وضعیت:
تاریخ عصویت: --
Suprnisirg to think of something like that
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان بسیج طلاب و روحانیون گلستان می باشد | طراحی و اجرا : سفارش دات نت