پنل کاربری
معرفی مجموعه ها
معرفی حوزه های علمیه
آمار سایت
  
  آمار بازدید
  بازدید امروز: 653
  بازدید دیروز: 324
  بازدید ماه:7156
  بازدید سال:7156
  بازدید کل:1771882

مهمترین مآموریت های طلاب ،مرزبانی از مرزهای تفکر اسلام

به گزارش خبرنگار بسیج طلاب گلستان؛ حجت الاسلام و المسلمین علیرضا ریاحی مسول سازمان بسیج طلاب گلستان ضمن خیر مقدم به حضور حجت الاسلام محمدی شاهرودی در جمع کارکنان بسیج طلاب گلستان بعد از ارائه گزارشی از عملکرد این سازمان به معرفی قسمت های مختلف پرداخت و عملکرد این سازمان را با حضور نیروهای مخلص اعم از طلبه و روحانی ارزیابی کرد.
وی ضمن گرامیداشت حماسه نهم دی و نقش طلاب وروحانیون بسیجی در بصیرت بخشی در بین مردم، گفت: طلاب وروحانیون بسیجی استان گلستان با حضور خود در راهپیمایی نهم دی انزجار خود را از منافقین داخلی و دشمن خارجی ابرازداشتند و نشان داند که همیشه پیشگام در صحنه های انقلابی و مذهبی هستند.
در این نشست حجت الاسلام محمدی شاهرودی در جمع کارکنان بسیج طلاب و روحانیون استان گلستان اظهار کرد:برای رسیدن به مرحله رستگاری باید بانیروی ایمان وباصبر پیشروی کرد.
وی افزود: صبر به غیر از معصیت و مصیبت در دفاع از ارزشها، ولایتمداری نیز می باشد و پیمودن این مسیر سختی هایی دارد که خداوند از افراد با ایمان خواسته است صبر پیشه کنند.
این مقام مسئول با اشاره به این نکته که ارتباط برقرار کردن بخشی از وظایف روحانیون و عامل موفقیت آنهاست خاطر نشان کرد:ارتباط برقرار کردن با کسانی که مخاطب شما هستند بسیار اهمیت دارند و نوع ارتباط شما با آنان در اثرگذاری کلام شما مفید خواهد بود.
وی با بیان اینکه یکی از مهمترین وظایف روحانیون مرزبانی از از مرزهای تفکر اسلامی است گفت: در این راستا دفاع از حرمین شرفین دفاع از انقلاب اسلامی تلقی می شود.
حجت الاسلام محمدی شاهروردی بر دفاع از اندیشه های اسلامی تأکید کرد و گفت:دفاع از اندیشه های اسلامی از ضروریات تبلیغ است زیرا این اندیشه ها به طور ناجوانمردانه ای در دنیا مورد تهاجم قرار گرفته است.
وی با اشاره به بحث تقوا در مسیر حرکت روحانیون تصریح کرد: اگر همه مشقت ها و سختی های ملی و مذهبی را هم کشیده باشید لحظه ای بی تقوایی میتواند همه را زایل کند.
مسئول بسیج طلاب کشور ابراز کرد: رسالت طلاب مرزبانی صبورانه از گفتمان ولایت و جایگاه ولایت است که بسیار اهمیت دارد و ما تجلی آن را بعد از فتنه 88 در حماسه نهم دی ماه مشاهده کردیم.
وی با اشاره به این نکته که عده ای جاهلانه و عده ای عامدانه به جریان فتنه دامن زدند، گفت:جمع کثیری از کسانی که جاهلانه و عامدانه دست به فتنه میزنند حاصل بی بصیرتی خواص جامعه است.عده ای خواص بی بصیرت بجای دفاع از خاندان رسالت ، دفاع از مظلوم ، دفاع از قانون و دفاع از ولایت فقیه به ایجاد فتنه در کشور بر ضد نظام وبرخلاف قانون دامن زدند.
وی با اشاره به این موضوع که عده ای حماسه نهم دی را بسیار مناسب به دفاع از خاندان رسالت،مظلوم، نظام، قانون و ولایت فقیه تعبیر میکنند، تأکید کرد: علت این تعبیرها ظلمی است که به طور ناجوانمردانه به خاندان رسالت، اصل ولایت فقیه و شخص ولی فقیه شده است و این ظلم از سوی کسانی صورت گرفته است که خود در مقام و جایگاهی از مسئولین و در کنار ولایت فقیه بودند.
مسئول بسیچ طلاب کشور گفت:انقلاب اسلامی منحصر به مقطع خالص زمانی نیست بلکه در همه زمانها جریان دارد و دنیای اسلام برای تمدن سازی اسلامی باید آماده باشد .
وی در ادامه گفت: بعضی ها میخواهند با تغییر در ارزشها باعث تغییر درنظام شوند وبا شبه افکنی مرکز نظام را نشانه میگرند و بحث شورایی کردن ولی فقیه را مطرح میکنند واین تفکر نشانه فتنه انگیزی بزرگتری است که بعضی خواص در حال پیریزی آن هستند.
گفتنی است این نشست صبح امروز مورخ 12 دی ماه 94 در این سازمان برگزار شد.

مهمترین مآموریت های طلاب ،مرزبانی از مرزهای تفکر اسلام

 مهمترین مآموریت های طلاب ،مرزبانی از مرزهای تفکر اسلام

 مهمترین مآموریت های طلاب ،مرزبانی از مرزهای تفکر اسلام

 مهمترین مآموریت های طلاب ،مرزبانی از مرزهای تفکر اسلام

 مهمترین مآموریت های طلاب ،مرزبانی از مرزهای تفکر اسلام

 

 

برچسب مطلب:
     بازدیدها: 1184  |  نظرات: 0
مطالب مشابه
بخش نظرات
نام شما:*
ایمیل:
سوال:
سـه منهای ســه ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ:*
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان بسیج طلاب و روحانیون گلستان می باشد | طراحی و اجرا : سفارش دات نت