پنل کاربری
معرفی مجموعه ها
معرفی حوزه های علمیه
آمار سایت
  
  آمار بازدید
  بازدید امروز: 711
  بازدید دیروز: 544
  بازدید ماه:7720
  بازدید سال:62919
  بازدید کل:1534014

سخنرانی سردار معروفی به مناسبت سوم خرداد در پایگاه صدیقه فاطمه(ص)گرگان

سخنرانی سردار معروفی به مناسبت سوم خرداد در پایگاه صدیقه فاطمه(ص)گرگان

 سردار معروفی فرمانده کل سپاه نینوا استان گلستان در نشست سیاسی با موضوع فتح خرمشهردر جمع طلاب و اساتید گفت:آزادسازی خرمشهر نقطه عطف بزرگ هشت سال دفاع  مقدس نیست بلکه نقطه عطف بزرگ انقلاب اسلامی است.

وی به حضور شرق و غرب در مقابل ایران در جنگ هشت سال دفاع مقدس اشاره کرده و گفت: جنگ ایران و عراق تنها جنگی بود بعد از جنگ جهانی دوم و جنگ جهانی سرد که اردوگاه شرق به رهبری شوروی سابق و اردوگاه غرب به رهبری  ایالات متحده آمریکا در جنگ با جمهوری اسلامی متحد شدند.

سردار معروفی با بیان که این که وجود تفکر لیبرال در یکسال اول جنگ موجب  پایمال شدن روحیه مقاومت، قداست و عزت ایران شد، تصریح کرد:

وی تاکید کرد:  حاکم شدن تفکر انقلابی و ارزشهای اسلامی به رهبری امام ازسال دوم به بعد، پیروزی خرمشهرو پیروزی مقاومت در مقابل استکبار و به دست آوردن عزت و ایستادگی را به همراه داشت.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با اشاره به اینکه فرمانده جبهه حق در هشت سال دفاع مقدس همه پیروزی ها را از آن خدا می دانست، تاکید کرد: اگر دست در دستان خدا باشد عزت از آن خداست و اگر همه شر بخواهندکسی را ذلیل کنند و خدا نخواهد ، به خواست خدا آن شخص عزیز می شود و مصداق آن امام(ره) و مقام معظم رهبری هستند.

وی با بیان اینکه پیام سیدالشهدا و عاشورا این است که در مکتب شیعه بن بست وجود ندارد، گفت: امروز وظیفه و راه ما، مقاومت و ایستادگی با همین منطق انقلابی است.

سردار معروفی  به عوامل پیروزی فتح خرمشهر اشاره کردو گفت: در تمام صحنه های دفاع مقدسو این نظام اسلامی، ایمان عملی به ذات اقدس الهی  و توکل به قدرت الهی و باور داشتن به سنت الهی که تخلف ناپذیر است و باور به این که یاری خدا در ضمن یاری کردن خدا نهفته است، از عوامل پیروزی و سربلندی  و باعث پیروزی و سربلندی بود.

وی رهبری و مدیریت ولایت فقیه را از مؤلفه های اصلی پیروزی دففاع مقدس دانست و افزود: باور داشتیم که فرمان امام(ره)، فرمان امام زمان و قرآن و خداست و خلاف حکم رهبری و ولایت عمل کردن، عمل به حرام الهی است.

وی تصریح کرد: اگر در جمهوری اسلامی ایران مسئولی را دیدید که به خاطر رسیدن به منصبی جشن گرفت، به آن مسئول شک کنید چوندیدگاهش خدایی و انقلابی نیست.

 وی گفت: برای انقلاب اسلامی هزاران خروجی مثبت داریم اما اگر فقط یک خروجی برای انقلاب تعریف کنیم،آن خروجی ولایت و رهبری است که با آن برد کردیم و پیروز شدیم.

وی به صدور تفکر انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: صدور تفکر انقلاب اسلامس به جنوب و حزب الله لبنان، به مقاومت و یمن باعث پیروزی و راه نجات مسلمین در مقابل  مستکبرین شده است.

وی به حضور طلاب و روحانیون در جریان سیل اخیرااشاره کرد و گفت: حضور پر شور طلاب و روحانیون با روحیه و تفکر جهادی انقلابی در حادثه سیل  باعث وفاق و همدلی ملی و مذهبی درسطح جامعه و استان شد.

سخنرانی سردار معروفی به مناسبت سوم خرداد در پایگاه صدیقه فاطمه(ص)گرگان

 

برچسب مطلب:
     بازدیدها: 41  |  نظرات: 0
مطالب مشابه
بخش نظرات
نام شما:*
ایمیل:
سوال:
سـه بعلاوه ســه ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ:*
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان بسیج طلاب و روحانیون گلستان می باشد | طراحی و اجرا : سفارش دات نت