پنل کاربری
معرفی مجموعه ها
معرفی حوزه های علمیه
آمار سایت
  
  آمار بازدید
  بازدید امروز: 425
  بازدید دیروز: 882
  بازدید ماه:18582
  بازدید سال:216896
  بازدید کل:1376845

راهپیمایی پر شکوه 13 آبان گرگان

 حجت الاسلام " سیدعلیرضا ادیانی" ریاست سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی اظهارکرد: اجتماع امروز در گرامیداشت 3 رویداد بزرگ است که در همه این رویدادها آمریکای جهان‌خوار نقش محوری داشته است .

وی ادامه داد: رخداد نخست به روزهای آغازین انقلاب اسلامی تصویب کاپیتولاسیون با پیشنهاد آمریکا به دستور محمدرضا پهلوی بود و وقتی مصوبه آن به دست امام خمینی(ره) رسید ایشان تصمیم گرفت این مطلب را به اطلاع ملت ایران برساند.

حجت الاسلام ادیانی با بیان اینکه امام(ره) با آیه استرجاع سخنرانی خود را آغاز کرد و گفت: امام(ره) فرمود که آمریکایی‌ها با کاپیتولاسیون هر جنایتی در ایران انجام دهند مصون هستند و این مصونیت قضائی بزرگترین خیانت در حق مردم و کشور است.

وی استقلال را مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی ایران دانست و اذعان داشت: تجربه تاریخی ایران نشان داده که نمی‌توان به شیطان بزرگ اتکا کرد، با پیروزی انقلاب اسلامی به تعبیر مقام معظم رهبری آن قدرت نرم آمریکا را به مفهوم واقعی به چالش کشیدیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران گفتمان مسلط و هژمونی غرب را به چالش کشیده است، ادامه داد: قرآن و روایات اهل بیت (ع) سازش با مستکبران را بر نمی‌تابد. تجربه تاریخی ملت ایران هم نشان داده است که نمی‌تواند به آمریکا اعتماد کند

وی13  آبان را روز مبارزه با دسیسه و خوی استکباری امریکا است، گفت: انقلاب اسلامی نه تنها قدرت نرم آمریکا را به چالش کشیده بلکه دستاوردهای زیادی از جمله در عرصه‌های دفاعی به دست آورده است که قدرت بازدارندگی دارند.

http://golestanema.com/images/1397/08/13/13ABAN/13Aban_48.jpg
 

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی گفت: دشمنان همه توطئه‌ها را به‌کار بردند و به جایی نرسیده است و مقام معظم رهبری در جمع دانش آموزان به تحریم‌ های ۱۳ آبان آمریکایی اشاره کرد و عنوان کردند که ما را از ۱۳ آبان نترسانید چرا که شما آمریکایی‌ها هر کاری که توانستید در برابر انقلاب اسلامی انجام دادید.

وی افزود: در تاریخ انقلاب اسلامی دانش آموزان در ۱۳ آبان سال ۱۳۵۷ در جلوی دانشگاه تهران تجمع کردند و نقش خود را نسبت به انقلاب اسلامی ایفا کردند و در این تجمع ۵۶ دانش‌آموز توسط رژیم دژخیم پهلوی به شهادت رسیدند.

به گفته وی؛ جوانان سرمایه‌های اصلی این کشور هستند و بکارگیری و استفاده از ظرافیت جوانان راه ‌برون رفت از مشکلات کشور است.

وی خاطرنشان کرد: آمریکا قدرتی نیست که بتوانیم به آنها اعتماد و تکیه کنیم. حرکت جوانان در 13 آبان سال 58 به تعبیر امام خمینی (ره) انقلاب دوم بود.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی با اشاره به تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) خاطرنشان کرد: برخی از جوانان آن زمان، امروز دگراندیش شده و نسخه سازش با آمریکا را برای ملت ایران می پیچیند. شاید این افراد حافظه تاریخی خود را از دست داده باشند. ملت ایران انقلاب کرد تا دست اجانب و بیگانگان از این کشور کوتاه شود نه اینکه با آنها سازش کنیم.

وی اذعان داشت: آن روز هیمنه این قدرت پوشالی غرب را به رخ همه دنیا کشیدند و این قدرت زوال پذیر است. آن روز تهدید می‌کردند گزینه نظامی روی میز است اما هیچ غلطی نتوانستند، بکنند.

راهپیمایی پر شکوه 13 آبان گرگان

 

راهپیمایی پر شکوه 13 آبان گرگان

 

راهپیمایی پر شکوه 13 آبان گرگان

 

راهپیمایی پر شکوه 13 آبان گرگان

 

راهپیمایی پر شکوه 13 آبان گرگان

 

راهپیمایی پر شکوه 13 آبان گرگان

 

راهپیمایی پر شکوه 13 آبان گرگان

 

راهپیمایی پر شکوه 13 آبان گرگان

 

راهپیمایی پر شکوه 13 آبان گرگان

 

 

برچسب مطلب:
     بازدیدها: 32  |  نظرات: 0
مطالب مشابه
بخش نظرات
نام شما:*
ایمیل:
سوال:
سـه منهای ســه ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ:*
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان بسیج طلاب و روحانیون گلستان می باشد | طراحی و اجرا : سفارش دات نت