پنل کاربری
معرفی حوزه های علمیه
آمار سایت
    File engine/modules/prostats.php is in the folder, which is available to write (CHMOD 777). For security purposes the connection files from these folders is impossible. Change the permissions on the folder that it had no rights to the write.

مجمع قشر استانی بسیج طلاب در سال 1396 برگزار شد

به گزارش خبرنگار بسیج طلاب؛ صبح امروز مجمع قشر استانی بسیج طلاب در سالن جلسات بسیج رسانه استان برگزار شد.

در این مجمع حجة الاسلام والمسلمین علی رضا زاده به عنوان رئیس مجمع قشر بسیج طلاب اظهار کرد: این انقلاب اسلامی به برکت خون شهداء و بسیجیان حاضر در صحنه و دلسوخته این نظام در میدانهای سخت به میدان آمده اند و توانستند بر دشمنان پیروز شوند.

مدیر حوزه علمیه امام صادق(ع) تصریح کرد: طلاب علوم دینی ما همچون گذشته با فداکاری و دفاع در صحنه های مختلف در جنگ های نرم و حتی سخت آمادگی این را داشته باشند تا در مقابل دشمنان این نظام ایستادگی و در مواقع لزوم اقدام کنند.

رضا زاده رمز پیروزی را رهنمود های رهبری دانست و تاکید کرد: امروزه شاهد هستیم که دشمن این نظام بدترین حربه ها را بر علیه ما برنامه ریزی می کنند و هیچ گاه دست از کار خود بر نمی دارند.

وی ادامه داد: آمادگی طلاب و روحانیون ما در صحنه های مختلف می تواند برای تقویت این انقلاب و فعالیت در جنگ نرم مثمر ثمر باشد. خالی بودن میدانها از طلاب و روحانیون می تواند مکان امنی برای فعالیت بیگانگان باشد.

کارشناس مسائل مذهبی عنوان کرد: روشنگری و بیان دین الهی از ضروریات فعالیت طلاب است، در کنار آن هم باید به نسبت به این انقلاب اهمیت ویژه ای قائل شوند و در این کار بیش از پیش تلاش کنند تا در پیچ خم تند این انقلاب سر بلند بیرون بیاییم.

انتهای پیام/

مطالب مشابه
بخش نظرات
نام شما:*
ایمیل:
سوال:
سـه منهای ســه ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ:*
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان بسیج طلاب و روحانیون گلستان می باشد | طراحی و اجرا : سفارش دات نت