پنل کاربری
معرفی مجموعه ها
معرفی حوزه های علمیه
آمار سایت
  
  آمار بازدید
  بازدید امروز: 575
  بازدید دیروز: 272
  بازدید ماه:575
  بازدید سال:299650
  بازدید کل:1459599

مجمع قشر استانی بسیج طلاب در سال 1396 برگزار شد

به گزارش خبرنگار بسیج طلاب؛ صبح امروز مجمع قشر استانی بسیج طلاب در سالن جلسات بسیج رسانه استان برگزار شد.

در این مجمع حجة الاسلام والمسلمین علی رضا زاده به عنوان رئیس مجمع قشر بسیج طلاب اظهار کرد: این انقلاب اسلامی به برکت خون شهداء و بسیجیان حاضر در صحنه و دلسوخته این نظام در میدانهای سخت به میدان آمده اند و توانستند بر دشمنان پیروز شوند.

مدیر حوزه علمیه امام صادق(ع) تصریح کرد: طلاب علوم دینی ما همچون گذشته با فداکاری و دفاع در صحنه های مختلف در جنگ های نرم و حتی سخت آمادگی این را داشته باشند تا در مقابل دشمنان این نظام ایستادگی و در مواقع لزوم اقدام کنند.

رضا زاده رمز پیروزی را رهنمود های رهبری دانست و تاکید کرد: امروزه شاهد هستیم که دشمن این نظام بدترین حربه ها را بر علیه ما برنامه ریزی می کنند و هیچ گاه دست از کار خود بر نمی دارند.

وی ادامه داد: آمادگی طلاب و روحانیون ما در صحنه های مختلف می تواند برای تقویت این انقلاب و فعالیت در جنگ نرم مثمر ثمر باشد. خالی بودن میدانها از طلاب و روحانیون می تواند مکان امنی برای فعالیت بیگانگان باشد.

کارشناس مسائل مذهبی عنوان کرد: روشنگری و بیان دین الهی از ضروریات فعالیت طلاب است، در کنار آن هم باید به نسبت به این انقلاب اهمیت ویژه ای قائل شوند و در این کار بیش از پیش تلاش کنند تا در پیچ خم تند این انقلاب سر بلند بیرون بیاییم.

انتهای پیام/

مطالب مشابه
بخش نظرات
نام شما:*
ایمیل:
سوال:
دو منهای یـک؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ:*
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان بسیج طلاب و روحانیون گلستان می باشد | طراحی و اجرا : سفارش دات نت