پنل کاربری
معرفی مجموعه ها
معرفی حوزه های علمیه
آمار سایت
  
  آمار بازدید
  بازدید امروز: 747
  بازدید دیروز: 272
  بازدید ماه:747
  بازدید سال:299822
  بازدید کل:1459771

جانشین سابق سپاه نینوا: قصد امریکا خشکاندن ریشه اسلام است

به گزارش خبرنگارسازمان بسیج طلاب به نقل از طوبی گلستان ،همزمان با برگزاری مراسم باشکوه راهپیمایی 13 آبان با حضور مردم بصیر و انقلابی شهرستان مراوه تپه برگزار شد که دکتر حسین کریمی اول سخنران این مراسم بود.

جانشین سابق سپاه نینوا اظهار کرد: آمریکا اقدامات بسیار ناجوانمردانه و خصمانه ای علیه ایران اسلامی چه قبل از انقلاب و چه بعد از انقلاب اسلامی انجام داده است. این اقدامات عبارتند از روی کار آوردن رضا خان قلدر، کودتای 28 مرداد. امثال مصدق چون به آمریکا اعتماد کرد اولین قربانی آمریکایی ها شد.

وی در ادامه اقدام آمریکا علیه ایران اسلامی را شروع دشمنی ها بیان کرد و  تصریح کرد: سومین اقدام امریکایی ها ضمن اینکه از شاه کاملا حمایت می کرد و بدینوسیله اقدامات جاسوسی خود را می کردند و بهره می بردند بعد از پیروزی انقلاب اسلامی که دیگر دستش از ایران کوتاه شد، بلافاصله دشمنی هایش علیه ما شروع شد و گروه ها چریکی را تشکیل و تحریم ها را آغاز کردند و بسیاری دیگر از جنایات را بوجود آوردند که قابل شمارش نیست.

کارشناس مسائل سیاسی منطقه با بیان اینکه اقدامات دیگر امریکا از جمله جنگ 8 ساله و یا جنگ نفت کش ها را راه انداختند، افزود: همه این جنایت ها ریشه در جنایات و اقدامات خصمانه آمریکا دارد.

دکتر حسین کریمی اشاره ای به موضوع برجام بعنوان یکی از اقدامات خصمانه آمریکا بیان نمود و خاطر نشان کرد: آمریکایی ها کسانی اند که دقیقا در مقابل برجام ایستاده اند و دقیقا عهدی را که بسته بودند شکستند.

جانشین سابق سپاه نینوا تاکید کرد: ما نباید به آمریکا اعتماد کنیم، نباید خودمان را به لبخندهایش دلخوش کنیم زیرا که آمریکا اول جنایتکار عالم است، اول تروریست عالم است، تا زمانی ریشه اسلام و انقلاب اسلامی را به زعم خودشان خشک نکند دست بردار نیستند.

وی در پایان یادآور شد: اگر ما گوش به فرمان امام (ره) و مقام عظمی ولایت امام خامنه ای (حفظه الله) باشیم صد در صد بدانیم آمریکا که نه حتی بزرگ تر از آمریکا هم نمی تواند هیچ غلطی نمی تواند در مقابل ملت ایران اسلامی بکند.

در پایان نیز ایستگاه نقاشی با عنوان مهمانی لاله ها با همکاری اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، اداره آموزش و پرورش و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مراوه تپه برگزار گردید و در پایان به دانش آموزانی که نقاشی برتر داشتند جوایزی اهداء گردید .

 

قصد امریکا خشکاندن ریشه اسلام است / ملت ما گوش به فرمان رهبری هستند

 

برچسب مطلب:
     بازدیدها: 274  |  نظرات: 0
مطالب مشابه
بخش نظرات
نام شما:*
ایمیل:
سوال:
ده بعلاوه دوازده ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ:*
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان بسیج طلاب و روحانیون گلستان می باشد | طراحی و اجرا : سفارش دات نت