پنل کاربری
معرفی مجموعه ها
معرفی حوزه های علمیه
آمار سایت
  
  آمار بازدید
  بازدید امروز: 455
  بازدید دیروز: 328
  بازدید ماه:5723
  بازدید سال:5723
  بازدید کل:1770449

حجة الاسلام ریاحی: خبرنگاران باید حق جو و حق طلب باشند

به گزارش خبرنگار بسیج طلاب؛ پیش از ظهر امروز مسئول سازمان بسیج طلاب حجة الاسلام ریاحی با مسئول بسیج رسانه استان گلستان جعفری دیدار و از زحماتشان تقدیر کرد.

حجة الاسلام والمسلمین ریاحی در ابتدای این دیدار با عرض تبریک به مناسبت روز خبرنگار اظهار کرد: یکی از مشاغل سختی که امروزه برخی ها با آن دست و پنجه نرم می کنند شغل رسانه و خبرنگاری است.

وی با بیان اینکه امروزه اگر رسانه نبود بسیاری از حواث و اتفاقات به سمع و نظر مردم مخابره نمی شد تاکید کرد: اصحاب رسانه در عین حالی که حوادث گوناگون را پوشش می دهند باید حق جو و حق طلب باشند، این شغل اصلی خبرنگاران است که حق و عدالت را از مسئولین مطالبه کنند.

مسئول سازمان بسیج طلاب با بیان رشادت های شهید حسینی شهید شاخص سال بسیج رسانه تصریح کرد: سند اینکه خبرنگاری شغل شریفی هست دفاع مقدس ماست، شهدای خبرنگار ما در دفاع مقدس رشادت هایی به خرج داده اند که هنوز هم هنوزه اثرات زحمات آنان را در جامعه مشاهده می کنیم.

ریاحی در پایان با ابراز رضایت از فعالیت بسیج رسانه متذکر شد: بسیج رسانه در این سالهای اخیر زحمات زیادی را در استان کشیده و می کشند، بسیج رسانه با رصد فضای عمومی و مجازی توانسته پیگیر مسائل انقلابی امروز باشد و در راستای تقویت انقلاب گام برداشته است.

حجة الاسلام ریاحی: خبرنگاران باید حق جو و حق طلب باشند

در ادامه سرهنگ علی محمد جعفری با ابراز تشکر از این دیدار اظهار کرد: بسیج رسانه افتخارش این است که در طی این چند سال از بین شش شهیدی که رسانه به عنوان شهید شاخص انتخاب کرده است سه شهید آن از شهدای روحانی اهل رسانه استان بوده اند.

جعفری با بیان اینکه در دفاع مقدس ما شهدای خبرنگار زیادی تقدیم این انقلاب کرده ایم تصریح کرد: شهید طاهری و شهید حسینی در عرصه خبرنگاری و رسانه رشادت های خوبی را به جای گذاشته اند، شهید حسینی یک سَمبُل خبرنگار انقلابی است.

مسئول بسیج رسانه استان اعلام کرد: ما در سطح استان طبق برنامه ریزی های انجام شده قصد فراگیر شدن سواد رسانه را در استان داریم و افرادی که در این آموزش ها شرکت می کنند باید در سطح پایگاه های اقشار نیز فعالیت کنند تا بتوانیم در جامعه یک سواد رسانه ای پویا ایجاد کنیم.

وی در پایان از برگزاری مراسم تجلیل از شهید شاخص رسانه استان گلستان شهید حجة الاسلام حسینی خبر داد و گفت: ما در روز پنجشنبه 19 مرداد مراسم تجلیل از شهید رسانه استان در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار خواهیم کرد که از علاقه مندان در این عرصه دعوت به عمل می آید.

انتهای پیام/

مطالب مشابه
بخش نظرات
نام شما:*
ایمیل:
سوال:
دو منهای یـک؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ:*
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان بسیج طلاب و روحانیون گلستان می باشد | طراحی و اجرا : سفارش دات نت