پنل کاربری
معرفی مجموعه ها
معرفی حوزه های علمیه
آمار سایت
  
  آمار بازدید
  بازدید امروز: 741
  بازدید دیروز: 272
  بازدید ماه:741
  بازدید سال:299816
  بازدید کل:1459765

رعایتی: وظایف علماء امروزه در خصوص روشنگری اسلام سنگین تر شده است

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج طلاب؛ حجة الاسلام والمسلمین جعفر رعایتی در دیدار با امام جمعه اهل سنت آق قلا اظهار کرد: دشمنان اسلام وقتی نتوانستند جلوی گسترش دین اسلام را بگیرند می خواهند با واژگون نشان دادن دین اسلام، آن را به مردم معرفی می کنند، این وظایف علماء را سنگین تر میکند.

وی در ادامه تصریح کرد: علمای اهل سنت و تشیع در تمام زمینه ها باید منادی وحدت باشند، و دین مبین اسلام را درست معرفی کنند، باید به دیگران عامل سرافرازی کشورمان را بفهمانیم که این عزت و سربلندی به راحتی به دست نیامده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه نینوا متذکر شد: امروزه در دنیا مشغول معرفی دینی هستند که هیچ رنگ و بویی از اسلام نبرده است، کجای اسلام به ما میگویند که باید کودکان و انسانهای بی گناه را از بین ببریم؟!

حجة الاسلام رعایتی با اشاره به خطرات به وجود آمده از طرف بیگانگان بیان کرد: اگر جلوی دشمنان اسلام ایستادگی نکنیم و فریب آنان را بخوریم ضربه خواهیم خورد و باید شکر گذار نعمتی به نام امنیت باشیم.

در انتخاب کاندیدا باید دقت کنیم

وی در ادامه بعد از برشمردن اهمیت انتخابات پیش رو خاطر نشان کرد: ما در خصوص رأی دادن دقت کافی باید داشته باشیم و این وظیفه را یک امر عادی جلوه ندهیم، به کسی باید رأی داد که به فکر خدمت کردن به مردم باشد نه اینکه به خاطر خویشاوندی او را انتخاب کنیم.

انتهای پیام/

مطالب مشابه
بخش نظرات
نام شما:*
ایمیل:
سوال:
ده بعلاوه دوازده ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ:*
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان بسیج طلاب و روحانیون گلستان می باشد | طراحی و اجرا : سفارش دات نت