پنل کاربری
معرفی مجموعه ها
معرفی حوزه های علمیه
آمار سایت
  
  آمار بازدید
  بازدید امروز: 463
  بازدید دیروز: 328
  بازدید ماه:5731
  بازدید سال:5731
  بازدید کل:1770457

جانشین فرمانده سپاه نینوا گلستان: مسئولان نگاه‌های سیاسی را کنار بگذارند

به گزارش خبرنگارسازمان بسیج طلاب به نقل از طوبی گلستان ، حسین کریمی اول عصر امروز در همایش زادروز تولد خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندس در دانشگاه منابع طبیعی گرگان اظهار داشت: جوانان و مهندسان جوان ما در زمان تحریم شرایطی را به وجود آوردند که دشمن فکر آن را هم نمی کرد و این جز با قوه اراده و آرمان امکان‌پذیر نبود.

وی تصریح کرد: کشور نیاز به تحول و حرکت به سمت جلو دارد و این شدنی است اما به شرطی که شما مهندسان جوان ترس به دل راه ندهید، شما و کشور ما دارای توانمندی‌های زیادی است.

جانشین فرمانده سپاه نینوا استان گلستان تاکید کرد: ایمان، علم و توکل شما توانمندی‌ شماست که هر جا با این سلاح وارد شدید آنچه را که خواستید در علم بدست آوردید و دنیا را تغییر دادید و باید بر این روند پافشاری داشته باشیم.

کریمی اول افزود: ماباید بر توسعه استان گلستان توجه کنیم و به این مسائلی که چرا فلان سخنرانی انجام شد یا نشد توجه نکنیم چرا که این مسائل سبب پیشرفت استان نمی‌شود بلکه استان نیاز به توسعه دارد و توسعه با تلاش و کارهای جهادی امکان‌پذیر است.

جانشین فرمانده سپاه نینوای استان گلستان تاکید کرد: برای پیشرفت و توسعه استان گلستان و کشور باید تلاش کرد و باید ساخت همه عرصه‌ها را در نظر بگیریم و دست دشمنان را کوتاه کنیم.

کریمی اول تصریح کرد: آمریکا به دنبال ضربه زدن به ماست اما با همه قدرتی که دارد و توطئه‌هائی که می‌کند در مقابل اراده ما شکست می‌خورد، چیزی که در این 38س ال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد آن بوده‌ایم و پس از این هم همینطور خواهد بود.

وی افزود: افتخارات بزرگ کشور در عرصه‌های سازندگی حاصل تلاش و دسترنج مهندسان و متخصصان همین مرز و بوم است و این نشان می‌دهد که ما می‌توانیم کارهای بزرگ را انجام دهیم.

جانشین فرمانده سپاه نینوای استان گلستان با انتقاد از اینکه چرا برخی افراد هنوز نگاهشان به غرب است، گفت: یادگیری از علم جهان کار بدی نیست کما اینکه بسیاری علم دنیا را از کشورهای دنیا یاد گرفته و امروز به کشور و جهان در حال خدمت هستند.

برچسب مطلب:
     بازدیدها: 694  |  نظرات: 0
مطالب مشابه
بخش نظرات
نام شما:*
ایمیل:
سوال:
ده بعلاوه دوازده ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ:*
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان بسیج طلاب و روحانیون گلستان می باشد | طراحی و اجرا : سفارش دات نت