پنل کاربری
معرفی حوزه های علمیه
آمار سایت
  
  آمار بازدید
  بازدید امروز: 87
  بازدید دیروز: 711
  بازدید ماه:17119
  بازدید سال:179882
  بازدید کل:896003

مصاحبه اختصاصی با نویسنده بسیجی گلستانی

مصاحبه اختصاصی با نویسنده بسیجی گلستانی

مصاحبه اختصاصی با نویسنده بسیجی گلستانی

لطفا خودتان را به طور کامل معرفی کنید:
مریم بارانی، فرزند خدانظر، متولد 1367، دارای تحصیلات سطح دو حوزه از مدرسه علمیه خاتم الاوصیاء(عج) شهر فاضل آباد.
با توجه به اینکه شما کتابی تالیف کرده اید، کتاب خود را معرفی کرده و انگیزه خود را از نویسندگی و یا نوشتن این کتاب بگویید؟
از خداوند سپاسگذارم، خداوند مهربانی که روز آفرینش، زن بودن را برایم برگزید. خدایا فاطمه ای آفریدی، در تمام طول تاریخ، تا من به واسطه او، بر خود ببالم.
با عنایت و توجهات حضرت حق، بر خود لازم میدانم در ابتدای سخن از زحمات و تلاش بی شائبه استاد محترم و بزرگوارم حضرت حجت الاسلام والمسلمین ریاحی، تشکر و قدردانی کنم، همچنین از زحمات پاک و خالصانه پدر و مادر مهربانم و دیگر اساتید بزرگوارم در مدرسه علمیه خاتم الاوصیاء(عج) و همه کسانی که هموراه پشتیبان و چراغ هدایت این جانب بودند. که امیدوارم خداوند به من توفیق قدردانی از این عزیزان را به نحوه شایسته به من عطا فرماید.
کتاب باغ پروانه ها نام دارد و کتابی است اجتماعی، اخلاقی که مسائل آن پیرامون روابط زن و مرد مسلمان در جامعه اسلامی می باشد
با توجه به اینکه امروزه به خاطر مسائل متعددی از جمله دوری عده ای از هویت مذهبی و ملی خود، و نفوذ فرهنگ بیگانه، رابطه نامشروع بین برخی زنان و مردان نامحرم افزایش یافته، به ویژه به تاخیر انداختن ازدواج جوانان به دلایلی چون بیکاری، بی پولی، ادامه تحصیل، و...آن هم در حالی که بسیاری از جوانان عزیز ما از عواقب این گناه بزرگ آگاهی ندارند. لذا برخود لازم دانستم تا با نوشتن این کتاب تا حدودی با مشخص نمودن ضررهای این روابط در ابعاد مختلف و تعیین حیطه ی روابط صحیح بین دختران و پسران به منطور سلامت خود و جامعه به بیداری سازی جوانان در برابر دام های صیادان شیطانی در جامعه ی اسلامی کمکی هر چند ناچیز کرده باشم.

آیا کتاب دیگری در دست تالیف دارید؟
به علت پاره ای از مشکلات در حال حاضر کتابی درست تالیف ندارم و برای آینده انشالله قصد تالیف کتاب دارم.

درباره فعالیتهای اجتماعی و فرهنگی خود توضیح دهید؟
هم اکنون در امورات فرهنگی و علمی فعالیت دارم، در اردوهای جهادی شرکت داشتم به عنوان مبلغ و عضو انجمن دانش آموختگان حوزه علمیه نیز هستم.

درارتباط با شعار سال چه پیامی دارید و به عنوان یک جوان موفق گرگانی چه توصیه ای به جوانان دارید؟
این جمله را خطاب به همه میگویم که جهاد فی سبیل الله وظیفه همه ماست. ما در دورانی قرار داریم که با وجود تحریم های اقتصادی دشمن جهاد مقدس به شکل متفاوتی با دفاع مقدس بوجود آمده، اما با دشواری بیشتر و حتی با ظرافت بیشتر، جنگ نرم همچنان باقیست دشمن هر زمانی منتظر یک فرصت است تا یک حمله فرهنگی بکند و ما باید در این جبهه مقاومتر باشیم و تلاش کنیم.

برچسب مطلب:
     بازدیدها: 956  |  نظرات: 0
مطالب مشابه
بخش نظرات
نام شما:*
ایمیل:
سوال:
پنج بعلاوه شـش؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ:*
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان بسیج طلاب و روحانیون گلستان می باشد | طراحی و اجرا : سفارش دات نت