پنل کاربری
معرفی مجموعه ها
معرفی حوزه های علمیه
آمار سایت
  
  آمار بازدید
  بازدید امروز: 705
  بازدید دیروز: 324
  بازدید ماه:7208
  بازدید سال:7208
  بازدید کل:1771934

تقویت بخشی روحیه انقلابی و دینی حوزه های علمیه با تشکیل گردان بیت المقدس

حجةالاسلام والمسلمین علی اکبر محمدی مهر بیان داشت، با توجه به فرمایشات حضرت امام خامنه ای در مورد حضور حد اکثر علماء و طلاب در صحنه های مختلف اظهار کرد:میدانیم که دشمن نقشه های بسیار دقیقی برای انحطاط جامعه ما دارد گردان واکنش سریع  بیت المقدس میتواند با برنامه ریزی دقیق و با تدابیر اتخاذ شده نقشه های دشمنان اسلام را برهم زده و اهداف آنان را خنثی کند.

محمدی مهر تصریح کرد:با تشکیل این گردان میتوانیم در قالب لبیک گویی به حضرت امام خامنه ای گوشه ای از اهداف بلند ایشان را ادا کنیم، و تابع دستورات ولایت باشیم.

این استاد دانشگاه گفت: گردان بیت المقدس در حال حاضر تمامی ارکان آن تشکیل شده و انشاالله با یاری خداوند تبارک و تعالی و عنایت ولی عصرمان این گردان را به اهداف منظور برسانیم و طلاب بسیجی و انقلابی بتوانند در این راه بیشترین ثمره، در در فضای جامعه داشته باشند.

فرمانده گردان بیت المقدس با اشاره به اهداف این گردان خاطر نشان کردند: هدف از تشکیل و به کارگیری این گردان واکنش  سریع، حفظ روحیه انقلابی در بین طلاب و علمای بسیجی ، ایجاد یک انسجام محکم و استوار  است که با راه اندازی این گردان میتوانیم به این اهداف دست پیدا کنیم .

 وی ادامه داد: یکی دیگر از اهداف این گردان بیت المقدس این است که بتواند روحیه طلاب را در عرصه های فکری ، معنوی و رزمی تقویت کند تا در مواقع نیاز بتوانیم از این گردان استفاده بهینه را ببریم.

در پایان حجةالاسلام محمدی مهر از سازمان بسیج طلاب و حوزه مقاومت امام خامنه ای به خاطر تشکیل این گردان تشکر کرده و موفقیت این گردان را از خداوند منّان خواستار شده اند.

برچسب مطلب:
     بازدیدها: 951  |  نظرات: 0
مطالب مشابه
بخش نظرات
نام شما:*
ایمیل:
سوال:
سـه بعلاوه ســه ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ:*
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان بسیج طلاب و روحانیون گلستان می باشد | طراحی و اجرا : سفارش دات نت