پنل کاربری
معرفی حوزه های علمیه
آمار سایت
    File engine/modules/prostats.php is in the folder, which is available to write (CHMOD 777). For security purposes the connection files from these folders is impossible. Change the permissions on the folder that it had no rights to the write.

ریاحی مسئول بسیج طلاب گلستان: وجود مقام معظم رهبری یکی از مولفه های اقتدار انقلاب اسلامیست

به گزارش خبرنگار ما در شامگاه روز پنجشنبه 3 اسفند ماه جاری حجت الاسلام ریاحی مسئول بسیج طلاب گلستان در یادواره شهدای محله کلوکن و روستاهای محمد آباد و رحمت آباد بیان داشت که وجود مقام معظم رهبری یکی از مولفه های اقتدار انقلاب اسلامیست.

ایشان در این یادواره ضمن محکوم کردن اقدامات اخیر اخلالگران امنیت در تهران و درخواست برخورد قاطع مقامات قضایی با قاتلین و عوامل این جنایات در برهم زدن نظم و به شهادت رساندن تعدادی از مامورین انتظامی و بسیجیان برای رروح این شهیدان امنیت از خداوند علو درجات را مسئلت داشتند.

وی در این سخنرانی به تبیین مولفه های اقتدار جمهوری اسلامی ایزان پرداخت و بیان داشت که یکی از این مولفه های وجود ملت و امت معتقد میباشد که از اول انقلاب تا کنون پای انقلاب و کشور ایستادند و جان فشانی کردند.

این مقام مسئول در فراز دیگر از سخنرانی افزودند که یکی دیگر از عوامل اقتدار این نظام وجود رهبرانی چون امام راحل و مقام معظم رهبریست که در هیچ کشوری این چنین رهبرانی وجود نداشته و ندارد.

ریاحی در تبیین این عامل بیان داشتند که وجود رهبری چون مقام معظم رهبری توانست این نظام را از تمام حوادث و فتنه ای نجات دهد و در این خصوص به چند نمونه مهم مثل رهبری ایشان در جنگ عراق و کویت، در فتنه 1378 و 1388 و در مقابله با جریان داعش اشاره نمودند و افزودند که دشمنان بسیار تلاش دارند که ضعفی پیدا کنند ولی به اعتراف خود آنان هیچ نقطه خاکستری هم در زندگانی معظم نیافتند.

این مقام مسئول یکی دیگر از مولفه های اقتدار انقلاب اسلامی را توان دفاعی کشور بیان کردند و با اشاره به چند نمونه از توان رزمی و موشکی و پدافند هوایی کشور و هوایی و دریایی بیان داشتند که دشمن حتی خیال تهاجم به کشور ما را ندارد چون میداند که اگر خطایی از آنان سر بزند بفرمایش رهبر شجاعمان تل آویو و حیفا و همه منافع آمریکا با خاک یکسان خواهد شد.

وی در پایان از همه دستندرکاران این یادواره تقدیر و تشکر کردند.

ریاحی مسئول بسیج طلاب گلستان: وجود مقام معظم رهبری یکی از مولفه های اقتدار انقلاب اسلامیست

 

ریاحی مسئول بسیج طلاب گلستان: وجود مقام معظم رهبری یکی از مولفه های اقتدار انقلاب اسلامیست

 

برچسب مطلب:
     بازدیدها: 82  |  نظرات: 0
مطالب مشابه
بخش نظرات
نام شما:*
ایمیل:
سوال:
سـه منهای ســه ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ:*
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان بسیج طلاب و روحانیون گلستان می باشد | طراحی و اجرا : سفارش دات نت