پنل کاربری
معرفی مجموعه ها
معرفی حوزه های علمیه
آمار سایت
  
  آمار بازدید
  بازدید امروز: 445
  بازدید دیروز: 800
  بازدید ماه:12851
  بازدید سال:230144
  بازدید کل:1390093

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه گلستان: سپاه برای تقویت مرزهای جغرافیایی و معنوی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج طلاب گلستان به نقل از قابوس نامه، حجت الاسلام والمسلمین جعفر رعایتی در آئین تکریم و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه گنبد، با اشاره به این مطلب افزود : وظیفه سپاه دفاع از ارزشهای دین و انقلاب، مرزهای جغرافیایی است و در کنار آن گاهی این وظیفه در عرصۀ سیاسی، اقتصادی، فرهنکی و اجتماعی تحقق پیدا می کند.

وی تصریح کرد : سپاه پاسداران همیشه در همه جا بدون هیچ چشمداشت به موقع و به اندازه حضور پیدا کرده است و در کنار سایر قوای نظامی با تبعیت از ولایت و ولایت پذیری همیشه و روزبروز موفق بوده است و اگر می خواهیم فلز درونمان همیشه طلا باشد باید تدبر کنیم و پیرو ولایت باشیم.
در این مراسم همچنین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان با توجه به گستردگی فعالیت های سپاه در حوزه های مختلف دفاع از آرمان های انقلاب بر لزوم تجهیز این نهاد به امکانات روز تاکید کرد.

سرهنگ علی لشکربلوکی داشتن نیروی انسانی متعهد و آرمانخواه در کنار تجهیزات را یک اصل مهم خواند و افزود : اگر امروز سپاه توانسته در عرصه های مختلف از نظام دفاع کند و در عرصۀ جنگ نرم نیز موفق بوده است بخاطر داشتن نیروهای انسانی متعهد است.

وی شاکلۀ اصلی سپاه را معنویت دانست و ادامه داد : این شاکلۀ سپاه که بنیان و اساس آن است در عرصه های مختلف یاریگر این نهاد و نظام است.

لشکربلوکی، مسئولیت در نمایندگی ولی فقیه در سپاه را یک وظیفه خطیر عنوان کرد و گفت : معنویت سپاه از این بخش گرفته می شود و من به عنوان فرمانده اگر بخواهم کاری انجام دهم باید در این شاکله قرار بگیرم.

فرماندۀ سپاه گنبد ضن تشکر از زحمات مسئول سابق نمایندگی ولی فقیه در سپاه گنبد گفت : وی از دو ویژگی بارز برخوردار هستند اول زندگی طلبگی و ساده زیستی و دیگر دانش دینی نسبت به حوزه نمایندگی که در هر دو حوزه به نحو احسن فعالیت خود را انجام داده اند.

در این مراسم، حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل دیلم مسئول سابق نمایندگی ولی فقیه در تیپ مهندسی 45 جوادالائمه به عنوان مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه گنبد معارفه و از زحمات بیش از 5 سال حجه الاسلام حسین اسلانی در سپاه شهرستان تقدیر شد.

برچسب مطلب:
     بازدیدها: 315  |  نظرات: 0
مطالب مشابه
بخش نظرات
نام شما:*
ایمیل:
سوال:
سـه منهای ســه ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ:*
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان بسیج طلاب و روحانیون گلستان می باشد | طراحی و اجرا : سفارش دات نت