پنل کاربری
معرفی مجموعه ها
معرفی حوزه های علمیه
آمار سایت
  
  آمار بازدید
  بازدید امروز: 433
  بازدید دیروز: 328
  بازدید ماه:5701
  بازدید سال:5701
  بازدید کل:1770427

فرمانده سپاه نینوا: جریان حق نیاز به جانفشانی و تلاش بی وقفه دارد؛ تودیع پایان مسئولیت نیست

به گزارش خبرنگار ما به نقل از خبرگزاری بسیج، سردار رحمت الله صادقی شامگاه سه شنبه در مراسم تودیع و معارفه جانشین و معاون هماهنگ کننده سپاه نینوا گلستان ضمن قبولی  طاعات و عبادات و تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: چنین روزی برای همه فرماندهان و مدیران جوان عبرت بزرگی است که بدانند در فراز و فرود رسالت از پاسداری و جریان حق که امانتی در دست ماست چه کرده اند؟

وی افزود: سپاه سازمانی است که بر این مهم ادعا کرده که شایستگان را از پایین ترین سطر به بالاترین سطر آورده و لذا همه جوانان باید این فرصت را غنیمت شمارند و درس بگیرند.

فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه مسئولیت هایی که سپاه به کارکنان، پایوران و فرماندهان خود می دهد از جنس مسئولیت های دیگر دستگاه های اجرایی نیست، گفت: زمانی که در مجموعه سپاه مسئولیتی به فردی واگذار می شود باید به رسالت و تکلیف پاسداری خود عمل کند و شبانه روز نشناسد و با همه شرایط تهدید، خود را تنظیم کند تا بتواند رسالت پاسداری خود را به خوبی انجام دهد.

سردار صادقی تصریح کرد: ما در ادامه این جریان حق رسالت های بسیار سنگین تری داریم و پیچ های بزرگی در تاریخ جریان حق وجود دارد که حضرت آقا در آینده متصور کرده و لذا در کسوت های بسیج و یک انسان مکلف در عرصه انقلاب اسلامی انسان نیاز به این تجربه متراکم دارد.

وی بیان داشت: امیدوارم خداوند متعال ما را قدرشناس این تجربه ها قرار دهد و شرایطی را برای ما تنظیم کند که در این شرایط با شناخت، معرفت و احساس مسئولیت بیشتر خدمت کنیم.

به گفته فرمانده سپاه نینوا گلستان؛ امروز شایدمسئولیت سازمانی فردی تمام شود ولی این جریان حق نیاز به جانفشانی، تکلیف، رسالت، کار و نیاز به تلاش دارد و این جریان همچنان ادامه دارد و خدا را شاکریم که در سازمانی در حال خدمتیم که ادبیات دینی و الهی در تار و پود سازمان خودش را نشان می دهد که تمرینی برای همه ما می باشد.

سردار صادقی گفت: نکند خدایی نکرده در این راه و در شرایط تودیع خود این غبطه را بخوریم که ای کاش کارهای بیشتر و بهتری را انجام می دادیم و این مسئله مهمی است که ما باید ذره ذره لحظه های خود را پاسخ دهیم.

وی در ادامه مطلب افزود: اقدامات و فعالیت های مختلفی که در این راه انجام داده ایم ذخیره آخرت است و این زیرکی، فرصت مغتنمی است که یک پاسدار و یک مسئول باید در ذات وجودی خود داشته باشد لذا از بدو تولد تا زمانی که در این دنیا هستیم صحنه امتحان است و نباید به این دنیا بند نشویم که خدا می فرماید دنیا کوچک و پست و آخرت بزرگ و بی انتهاست.
در پایان این مراسم "سرهنگ عبدالله عین علی" به عنوان جانشین سپاه نینوا گلستان معرفی و از خدمات "سرهنگ حسین کریمی اول" جانشین سابق سپاه استان تجلیل و تقدیر شد.

انتهای پیام/

برچسب مطلب:
     بازدیدها: 499  |  نظرات: 0
مطالب مشابه
بخش نظرات
نام شما:*
ایمیل:
سوال:
دو منهای یـک؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ:*
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان بسیج طلاب و روحانیون گلستان می باشد | طراحی و اجرا : سفارش دات نت