پنل کاربری
معرفی حوزه های علمیه
آمار سایت
  
  آمار بازدید
  بازدید امروز: 389
  بازدید دیروز: 2780
  بازدید ماه:54230
  بازدید سال:441001
  بازدید کل:1157122

دوره آموزشی فضایی مجازی برای طلاب خاتم الاوصیا برگزار شد

به گزارش خبرنگار ما دوره آموزشی کوثر بلاگ و کوثر نت در مدرسه علمیه خاتم الاوصیاء(عج) فاضل آباد با حضور فاطمه حسینی مربی وبلاگ نویسی و معاون پژوهش مدرسه در روز سه شنبه 12 اردیبهشت در جمع طلاب برگزار شد .
فاطمه حسینی ضمن تبریک روز معلم و اعیاد شعبانیه گفت : کوثر بلاگ سامانه تخصصی وبلاگ نویسی ویژه خواهران طلبه می باشد که محیطی امن و نجیب برای خواهران است .
وی افزود : عضویت در کوثر بلاگ و کوثر نت فضایی است که باعث رشد علمی و حتی سیاسی طلاب خواهد شد چرا که طلاب در فضای کوثر نت می توانند مباحثه علمی و درسی با طلاب دیگر شهر ها و استان ها داشته باشند .
معاون پژوهشی در ادامه بیان کرد : طلاب در فضای کوثربلاگ علاوه بر گذاشتن پست هایی از قبیل عکس نوشته های زیبا و مطالب عمومی می توانند متن سخنرانی های خود را برای استفاده دیگر مبلغان و  یا حتی برای ماندگاری بیشتر جهت استفاده خودشان در آینده ذخیره کنند .
حسینی به طلاب توصیه کرد : از مطالبی تولیدی و نو در فضای کوثر نت و کوثر بلاگ استفاده کنید اگر چه این کار در ابتدا سخت به نظر می رسد ولی با تمرین و ممارست و بازدید از وبلاگ های تولیدی دیگران کار بسیار جالب و جذابی خواهد شد .
وی در پایان علاوه بر آموزش ایجاد مطلب جدید و ویرایش مطالب قبلی و بارگذاری عکس و گذاشتن نظر در وبلاگ های دیگران به آموزش کلی در فضای کوثر نت در خصوص ایجاد مطلب و وارد شدن در سامانه های کوثر نت و.... پرداخت .

دوره آموزشی فضایی مجازی برای طلاب خاتم الاوصیا برگزار شد

 دوره آموزشی فضایی مجازی برای طلاب خاتم الاوصیا برگزار شد

 دوره آموزشی فضایی مجازی برای طلاب خاتم الاوصیا برگزار شد

 

برچسب مطلب:
     بازدیدها: 236  |  نظرات: 0
مطالب مشابه
بخش نظرات
نام شما:*
ایمیل:
سوال:
دو منهای یـک؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ:*
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان بسیج طلاب و روحانیون گلستان می باشد | طراحی و اجرا : سفارش دات نت