پنل کاربری
معرفی مجموعه ها
معرفی حوزه های علمیه
آمار سایت
  
  آمار بازدید
  بازدید امروز: 607
  بازدید دیروز: 272
  بازدید ماه:607
  بازدید سال:299682
  بازدید کل:1459631

نشست بصیرتی با سخنرانی حجت الاسلام رعایتی در جمع علمای اهلسنت

به گزارش خبرنگار ما در صبح روز 24 فروردین حجة الاسلام والمسلمین جعفر رعایتی در بین علمای اهل سنت شهرستان گنبد کاووس بعد از بر شمردن فضیلت ماه رجب اظهار کرد: پیامبر ما وقتی مبعوث شده بود بزرگترین دستوری که به ما داده این بود که نماز خود را به جا بیاوریم، نمازی که باعث شود مردم آزاری نکنیم و نمازی که باعث شود وحدت ما تقویت شود.

حجة الاسلام رعایتی ادامه داد: کجای قرآن و اسلام گفته شده که کسی که نماز هم میخواند سر مردم را هم جدا کند، کجای اسلام گفته وحشیانه گری را ترویج دهیم؟!

مسئول نمایندگی سپاه نینوا تصریح کرد: امروز دشنان اسلام به این نتیجه رسیده اند که جلوی گسترش اسلام را نمیتوانند بگیرند، آمده اند با دین های ساختگی جلوی این گسترش و بگیرند، تا به راحتی اسلام قدرت پیدا نکند.

 وی با بیان اینکه کسانی هستند که انبیاء غبطه ی جایگاهشان را میخورند خاطر نشان کرد: انبیاء از جایگاه کسانی که مردم را به سوی خداوند دعوت می کنند غبطه میخورند، آنها کسانی نیستند مگر علماء که وارثان انبیاء هستند.

رعایتی بیان کرد: اگر در دنیا و آخرت میخواهیم سعادتمند شویم باید به قرآن تمسک کنیم، اگر در دل مردم بصیرت ایجاد نکنیم به بیراهه میروند، این بصیرت را علما باید در دلهای مردم بگنجانند.

مسئول نمایندگی سپاه نینوا اذعان داشت: سال 2011 وقتی تمام شد کشور انگلیس خبر داد دو هزار زن انگلیسی مسلمان شده اند، گفته اند اگر جلوی اسلام را نگیرند تا سال 2020 تمام دنیا مسلمان می شوند .

حجة الاسلام رعایتی وحدت را عامل امنیت در کشور دانست و افزود: اگر کشور ما امروزه شاهد امنیت آن هستید، علت آن وحدت به وجود آمده است، باید قدر این نعمت بزرگ را بدانیم.

وی با بیان اختلاف افکنی شبکه های ماهواره ای بیان کرد: برخی ها در این شبکه های ماهواره ای اجیر شده اند تا با جسارت کردن به مذهب اهل سنت و تشیع این دو مذهب را میخواهند نسبت به یکدیگر بیگانه نشان بدهند، آنها به اهمیت وحدت پی برده اند و در صدد لطمه زدن به وحدت هستند.

رعایتی با طرح این سوال که را امروزه به کشور سوریه کمک می کنیم افزود: کشور ما در زمان انقلاب تنها مقابل دنیا ایستادگی کرد تنها کشوری که به کشور ما کمک کرده بود همین سوریه بود، علت حمایت ایران هم به همین خاطر است.

مسئول نمایندگی سپاه نینوا در پایان با اشاره به اهمیت انتخابات گفت: شما در قبال رأی که به صندوق می اندازید باید در آخرت جوابگو باشید، باید به کسی که عاشق خدمت کردن به مردم است و برای خدا کار می کند رأی داد.

نشست بصیرتی با سخنرانی حجت الاسلام رعایتی در جمع علمای اهلسنت

برچسب مطلب:
     بازدیدها: 393  |  نظرات: 0
مطالب مشابه
بخش نظرات
نام شما:*
ایمیل:
سوال:
پنج بعلاوه شـش؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ:*
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان بسیج طلاب و روحانیون گلستان می باشد | طراحی و اجرا : سفارش دات نت