پنل کاربری
معرفی مجموعه ها
معرفی حوزه های علمیه
آمار سایت
  
  آمار بازدید
  بازدید امروز: 413
  بازدید دیروز: 660
  بازدید ماه:16850
  بازدید سال:105323
  بازدید کل:1870049

نشست روشنگری سیاسی در مدرسه علمیه خاتم الاوصیاء(عج) فاضل آباد

به گزارش خبرنگار ما نشست روشنگری سیاسی در مدرسه علمیه خاتم الاوصیاء(عج) فاضل آباد با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد حسین امیریان استاد حوزه ، امام جماعت مسجد جامع رحمت آباد و عضو هیات امنا مدرسه علمیه در جمع طلاب اساتید و پرسنل و بانوان شهر فاضل آباد برگزار شد .
امیریان گفت : منظومه ی فکری رهبر انقلاب و امام خمینی (ره) مشترک است و نقطه عطف این منظومه فکری استکبار ستیزی می باشد .
وی تاکید کرد : یکی از ضروریات طلاب تحلیل سخنرانی ها و منویات مقام معظم رهبری (حفظه الله ) می باشد چرا که تمام الفاظ و نکات بیان شده در سخنرانی های ایشان تحلیل و تفسیر دارد  و اگر ما نتوانیم سیاست و حق را تحلیل کنیم ممکن است مانند مردم زمان امام حسین (ع) به بیراهه کشیده شویم .
استاد حوزه با استناد به بیانات مقام معظم رهبری (زیدعزه ) در بین نخبگان دانشگاه صنعتی شریف بیان کرد : یکی از نیازمندیهای جامعه ما پیشرفت علمی می باشد و این پیشرفت علمی مانع از وابستگی به کفار خواهد شد .
وی در ادامه اولین عامل پیشرفت علمی کشور را از نظر مقام معظم رهبری پایبندی به آرمان های دینی و انقلابی و تعهد انقلابی را دومین عامل بیان کرد و افزود منظور از تعهد انقلابی یعنی پایبندی به مبانی انقلابی و انقلاب توحیدی و نیز تعهد انقلابی یعنی گوش به فرمان ولی فقیه باشیم .
امیریان سومین عامل پیشرفت علمی کشور را ایستادگی در برابر آرمان های دینی و انقلابی دانست .که نمونه ی بارز آن در جریانات انرژی هسته ای اتفاق افتاد .
وی در پایان به معرفی  اجمالی احزاب و گروه ها پرداخت و به طلاب توصیه کرد ما طبق گفته های بزرگان در کارهایمان باید چشم مان به رهبر عزیزمان باشد و ببینیم که ایشان چه خواسته ای دارند و طبق خواسته ای ایشان پیش برویم  .

نشست روشنگری سیاسی در مدرسه علمیه خاتم الاوصیاء(عج) فاضل آباد

 نشست روشنگری سیاسی در مدرسه علمیه خاتم الاوصیاء(عج) فاضل آباد

 نشست روشنگری سیاسی در مدرسه علمیه خاتم الاوصیاء(عج) فاضل آباد

 

برچسب مطلب:
     بازدیدها: 743  |  نظرات: 0
مطالب مشابه
بخش نظرات
نام شما:*
ایمیل:
سوال:
سـه بعلاوه ســه ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ:*
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان بسیج طلاب و روحانیون گلستان می باشد | طراحی و اجرا : سفارش دات نت