پنل کاربری
معرفی مجموعه ها
معرفی حوزه های علمیه
آمار سایت
  
  آمار بازدید
  بازدید امروز: 227
  بازدید دیروز: 982
  بازدید ماه:7112
  بازدید سال:45839
  بازدید کل:1810565

بیانیه سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان گلستان به مناسبت روز جهانی قدس1399

بسمه تعالی

بیانیه سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان گلستان به مناسبت روز جهانی قدس1399

روز قدس روز اسلام است .
امام خمینی رضوان الله تعالی علیه
بیش از شصت سال است که دستهای شیطانی آغشته به خون ملت های مستضعفومظلوم فلسطین ، جهان اسلام را جریحه دار کرد. و در این مدت چه جان ها که فدا نشده اند . استبکار جهانی که در رأس آن آمریکا ی جنایتکار جرثومه ی فساد انگیز اسرائیل را در منطقه خاور میانه هر روز می ستاید و آن را تقویت می کند خود مدعی مردم سالاریدروغینی است که بوق های وابسته به سرویس های شیطانی استکبار آن را بعنوان یک پدیده نو ظهور انسانیت یاد می کند . این دیدگاه انسانی است که به همه ابعاد شیطانی فکر می کند مگر به اصالت انسانیت . آنان رویکردی جز قر بانی کودکان ، زنان و سالمندان بی دفاع ندارند و متأسفانه سردمدارانمتمّول و بی احساس عربی نیز به آن چراغ سبز نشان داده اند . این چه نگاهی است که امروز دنیای مظلوم اسلام می بایست آن را تحمل کند . شهادت سرداران مقاومت ودررأسآن شهید حاج قاسم سلیمانی این پیام را به همه گوشزد کرده است که بی وقفه آتش خشم بر افروخته شده از بی تدبیری ها و بی غیرتی های دولت بی کفایت عربمنطقه که مهر دین داری به خود زده اند را نقطه ی عطفی بدانیم برای جبهه ی مقاومت و بیداری جهان اسلام . البته نگاه تیز بین پیر و مراد مان حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای عزیز همچون خورشیدی است که پهنای وجود مان را روشن نموده است . بنابراین برما ست که امسال با وجود بیماری مهلک و منحوسکروناکه هر چند ممکن است این فر صت را از ما گرفته باشند اما با هر شکل و طریقی این فاجعه قرن را محکوم نموده و همواره آرمان های امام راحل (ره) ، شهدای انقلاب اسلامی ، دفاع مقدس و شهدای مقاومت در رهایی قدس از بند استکبار جهانی وصهیونیسم ها بوده استرادنبالنمائیم .

بیانیه سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان گلستان به مناسبت روز جهانی قدس1399

 

مطالبات طلاب و رو حانیون استان گلستان:
1-ما طلاب وروحانیون بسیجی سپاه نینوااستان گلستان بار دیگرآمادگی خود رادر دفاع از آرمانهای ملت مظلوم فلسطین اعلام نموده و همواره گوش به فر مان ولی زمان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله)بوده و لحظه ای غافل نخواهیم ماند .
2- ما طلاب وروحانیون بسیجی سپاه نینوا استان گلستان از دستگاه دیپلماسی کشور میخواهیم تمام سعی وتلاش خود در حفظ عزت وسربلندی ملت مظلومفلسطین بکارگرفته و وهمانگونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند فریب لبخند های ظاهری آمریکا و اسرائیل و کشور های مستکبر غربی را نخورند وبدانند که آمریکا به هیچ وجه قابل اعتماد نمیباشد.وقطعاً پیکره منحوسصهیونیسم ها از کره ی خاکی محو خواهد شد . و همچنین معاهده ننگین معامله قرن را توسط جرثومهفسادآمریکایجنایتکار و به تبع آن برخی دولتهای غربی وانتخاب قد س بعنوان پایتخت اسرائیل را قاطعانه محکوم می کنیم .
3-ما طلاب وروحانیون بسیجی سپاه نینوا استان گلستان با پیروی از رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی  الامام خامنه ای (مدظلهالعالی) روز قدس را مایه افتخار و عزت جهان اسلام دانسته و از حمایتهای ناجوانمردانه دولتهای استکباری اعلام برائت می کنیم .
لبیک یا خامنه ای لبیک یا حسین است .
«سازمان بسیج طلاب وروحانیون سپاه نینوا استان گلستان»

برچسب مطلب:
     بازدیدها: 5  |  نظرات: 0
مطالب مشابه
بخش نظرات
نام شما:*
ایمیل:
سوال:
دو منهای یـک؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ:*
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان بسیج طلاب و روحانیون گلستان می باشد | طراحی و اجرا : سفارش دات نت