پنل کاربری
معرفی مجموعه ها
معرفی حوزه های علمیه
آمار سایت
    File engine/modules/prostats.php not found.

حجت الاسلام رعایتی : خاموشی مردم کوفه برابر امر به معروف و نهی از منکر عاشورا را پدید آورد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج طلاب و به نقل از گلستان ما، حجت الاسلام جعفر رعایتی عصر امروز در مراسم اجتماع رهروان حسینی اظهار کرد: کشورهایی که این سال‎ها خواستند با ظلم و بر هم ریختن نظم و امنیت کشورهای اسلامی مراسم‎های مذهبی به ویژه محرم را از بین ببرند می‎بینند که هر سال مراسم‎های محرم باشکوه‎تر برگزار می‎شود.
وی ادامه داد: امسال محرم الحرام با هفته دفاع مقدس مقارن شده و می بینیم در سال 61 هجری قمری مردم کوفه یا حسین گفتند اما یا حسین آنها با امام حسین نبود اما در ایران مردم سال های سال یا حسین گفتند و زمانی که دشمنان اسلام جنگی را تحمیل کردند، مردم یا حسین گفتند و در هشت سال دفاع مقدس پیروز شدند.
نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا گلستان خاطرنشان کرد: مردم مدینه وقتی متمول شدند و در جنگ های مخالف ثروت پیدا کردند به دنبال عیش و نوش و خوش گذرانی بودند و کار را به جایی رساندند در منازلی که قرآن خوانده می شد صدای ساز و آواز شنیده می شد.
رعایتی بیان کرد: چرا مردم چیزی نگقتند چون زمانی دیدند بزرگانشان چیزی نگفتند کار به اینجا رسید.
وی تاکید کرد: اما در انقلاب ما مردم فهمیدند اگر میخواهند عزت حسینی داشته باشند باید در کنار ولی فقیه و رهبر خود بایستند و چون ایستادند پیروز شدند.
رعایتی بیان کرد: از سال 2001 تا امروز آمریکا به 6 کشور دنیا حمله کردند و در همه حمله ها شکست خوردند زیرا در مقابل آنها ملت هایی بود که یا حسین گفتند و پای یا حسین خود ایستادند.
وی تاکید کرد: ما امروز آمده ایم با همدیگر یا حسین بگوییم و اعلام کنیم هنوز پای شعارها و اعتقادات حسینی خود ایستاده ایم و با ولی زمان خود به گونه ای عهد می بندیم که دشمنان بدانند اگر یا حسین می گویییم در حقیقت و با دل با امام حسین هستیم.
نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا گلستان خاطرنشان کرد: سعی کنیم با یا حسین گفتن ها در ماه محرم جنگ نرم دشمن را خنثی کنیم و پایه های این نظام اسلامی و انقلاب با شکوه خودمان را مستحکم تر کنیم.
رعایتی بیان کرد: جوانان و مدافعان حرم ما امروز به جنگ با دشمنان اسلام رفتند تا فریاد بزنند یا حسین مردم ایران اسلامی از ته دل است و با تمام وجود از آرمان هایشان دفاع می کنند.


انتهای پیام/

برچسب مطلب:
      نظرات: 0
مطالب مشابه
بخش نظرات
نام شما:*
ایمیل:
سوال:
پاسخ:*
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان بسیج طلاب و روحانیون گلستان می باشد | طراحی و اجرا : سفارش دات نت